Neler yapıyoruz?

ETKİNLİK İŞLERİ

Her etkinliğin zaman alan vazgeçilmez unsurları vardır. Moss Piglet Design, bu unsurları sizler ve katılımcılar için keyifli, profesyonel ve özgün bir deneyime dönüştürmek için burada!

Görüntüle

Sunum

Etkinlik sunumlarını sıkıcı hallerinden uzaklaştırıp modern ve dinamik bir hale dönüştürüyoruz.

 

Prodüksiyon

Bazı durumlarda etkinlikteki katılımcıların dikkatini toparlamak gerekebilir. Bu noktada mottonuza özel hazırladığımız yüksek enerjili videolarımız ile size yardımcı oluyoruz.

Markalama Stratejisi & Baskı Tasarımları

Etkinliğiniz ne olursa olsun, alanın size ait hissettirmesi en önemli unsurlardan biridir. Etkinlik mottonuzu, firma vizyon ve misyonuyla bütünleştiriyor; kurumsal kimliğiniz çerçevesinde etkinlik alanını göz alıcı bir biçimde giydirebilmenizi sağlıyoruz.

DİJİTAL MARKALAMA

Dijital dünyada karşınıza çıkabilecek ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Görüntüle

Grafik & Video

Markanızı dijital dünyaya taşıyoruz. Size ve ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanan statik ve dinamik görsel elementlerle hikayenizi dijital dünyanın bir parçası yapıyoruz.

 

Marka Filmi

Markanızın sesini yükseltin! İster kampanyanız, ister marka başarılarınız ya da çıkaracağınız yeni bir ürün; ihtiyacınıza yönelik oluşturduğumuz senaryo ve stratejiyle markanızın sesini güçlü bir biçimde duyuruyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyanın gücünün farkındayız ve markanızın dijital dünyadaki etkileşimini nasıl iyileştirebileceğini biliyoruz. Hedeflerinizi özümsüyor ve gerçekleştirebilmeniz için size özel çözümler sunuyoruz.

Görüntüle

İçerik Yönetimi & Tasarımı

Markanızın ihtiyaçlarına özenle yaklaşıyor ve size özel sosyal medya stratejisi oluşturuyoruz. Stratejimiz doğrultusunda özgün ve ilgi çekici sosyal medya içerikleri üretmek adına stratejimizi tasarım ekibimizle bir araya getiriyoruz.